BCT doet dit jaar ook weer mee in de Midweekcompetitie.

We hebben 3 teams ingeschreven.

Het eerste team bestaat uit: Edie Heemels, Manon Frissen, Jaap de Brouwer, Tim Emmers  en Alexander Peters.

1e Klasse Poule 1

Week dag datum Tijd Team Tegen
42 di 13-10-2020 20:30 BC Gilze 2 BCT 1
44 wo 28-10-2020 20:30 BCT 1 BC Veghel 1
48 wo 16-12-2020 20:30 BCT 1 BC Goirle 1
1 wo 6-1-2021 20:30 BCT 1 BCH 1
2 di 12-1-2021 20:30 BC Gilze 1 BCT 1
4 wo 27-1-2021 20:30 BCT 1 BC Gilze 1
9 wo 3-3-2021 20:30 BCT 1 BC Gilze 2
11 do 18-3-2021 20:30 BCH 1 BCT 1
13 wo 31-mrt-21 20:30 BCT 1 FST 1
17 wo 28-4-2021 20:00 BC Goirle 1 BCT 1
19 do 6-5-2021 20:15 BC Veghel 1 BCT 1
           
           

Voor de resultaten van dit team zie: Midweek team BCT 1

 

Team 2 bestaat uit: Ankie Vermeulen, Laura Hamers, Carlijn van Ierland, Bas de Ruysscher, Corné Janssen en Ewoud van Delft

Het wedstrijdschema is als volgt:

4e Klasse  Poule 3

Week dag datum Tijd Team Tegen
10 di 27-10-2020 20:00 BC Drunen 1 BCT 2
45 wo 4-11-2020 20:30 BCT 2 FST 3
5 ma 23-11-2020 19:45 BC Vitesse 2 BCT 2
49 wo 2-12-2020 20:30 BCT 2 BCO 4
45 ma 14-12-2020 19:30 FST 3 BCT 2
49 vr 8-1-2021 20:30 BCO 4 BCT 2
2 wo 13-1-2021 20:30 BCT 2 BCH 3
5 wo 3-2-2021 20:30 BCT 2 BC Vitesse 2
14 wo 3-3-2021 19:45 BC Bavel 3 BCT 2
10 wo 10-3-2021 20:30 BCT 2 BC Drunen 1
14 wo 7-4-2021 20:30 BCT 2 BC Bavel 3
2 wo 14-4-2021 20:30 BCH 3 BCT 2
           

En de uitslagen vind je  op: Midweek BCT2

en in Team Midweek BCT3 spelen: Laura van Schooten, Laura van den Brand, Hugo Rijhiner, Koen Vugs en Emile van Niekerk.

Hun wedstrijdschema is als volgt:

5e Klasse Poule 1

Week dag datum Tijd Team Tegen
42 wo 14-10-2020 20:30 BCT 3 BCO 5
46 wo 11-11-2020 20:30 BCT 3 BC Zundert 1
47 di 17-11-2020 20:00 BC Bever 1 BCT 3
49 di 1-12-2020 20:30 BC Zundert 1 BCT 3
50 wo 9-12-2020 20:30 BCT 3 BC Goirle 3
2 vr 8-1-2021 21:00 BC Alouette 5 BCT 3
2 wo 13-1-2021 20:00 BC Goirle 3 BCT 3
3 wo 20-1-2021 20:30 BCT 3 BCO 6
6 wo 10-2-2021 20:30 BCT 3 BC Alouette 5
8 vr 26-2-2021 20:30 BCO 5 BCT 3
9 vr 5-3-2021 20:30 BCO 6 BCT 3
10 di 9-3-2021 20:30 BC Gilze 3 BCT 3
11 wo 17-3-2021 20:30 BCT 3 BC Gilze 3
15 wo 14-4-2021 20:30 BCT 3 BC Bever 1
           

 en de uitslagen kunt u hier vinden: Midweek BCT3

 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail

 
 
What do you want to do ?

New mail